גלגולה של תרומה

גלגולה של תרומה

תרומות ל"אגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית" (IFLA) מאפשרות להעניק ללווים רבים ולעזור לאנשים רבים. תרומתך לאגודה היא תרומה שמחזרת את עצמה. כל החזרי ההלוואות מגיעים לקרן ונלווים מיידית ללווה חדש, וכל ממשיכה תרומתך במעגל ההלוואות שנים על גבי שנים. למשל, מקרן הלוואות שהוקמה עם תרומה של 102,000 ₪ סופקו 188 הלוואות במשך השנים. כלומר, התרומה המקורית שווה עתה כמעט 1.2 מיליון ₪, עם ערך עזרה של כמעט 1,000%. גם תרומות קטנות מצטברות וממוחזרות.

סוד קסמה של קרן הלוואות ללא ריבית

ב-27 שנות קיומה רכשה האגודה מוניטין של אמינות, יעילות ומחויבות בניהול קרנות הנצחה להלוואות ללא ריבית. מאות תורמים בוחרים להעניק את תרומותיהם לאגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית ולתת לעמותה לנהל את קרנות ההנצחה שלהם. יצוין ש-98% מהתרומות מיועדים להלוואות ללא ריבית לאנשים ולעסקים קטנים במצוקה. את ה2% מכל קרן הלוואות שניתן לקחת באופן שנתית לצרכי הוצאות אדמיניסטרטיביות, הסכום המרבית שלקחנו אי פעם הוא 0.6%.

שקיפות מלאה בכל תרומה

כל פעולותינו בנושא מתן הלוואות ומשיכת תשלומי ההחזרים נעשים בתוכנה ממוחשבת ומבוטחת המאפשרת לתת לתורמים דו”ח אמין ועכשווי בכל עת. לפי סעיף 46 בחוק המס, האגודה פטורה ממס בישראל, וכן בארה”ב, בקנדה, ובאנגליה.

רוצה לעזור לאנשים לעזור לעצמם?! כל הדרכים לתרום

ישנן אפשרויות לתרומה,  וביכולתך לסייע למגוון של אנשים:

  • הלוואה כללית לאנשים במצוקה מכל סיבה שהיא
  • נכים: ילדים ומבוגרים
  • עסקים קטנים
  • עמותות ללא כוונת רווח
  • אימוץ ילדים מחו”ל או פונדקאות
  • עולים חדשים
  • סטודנטים, ועוד.

באמצעות התרומות לאגודה מתאפשר לנו לתת מענה לצרכים הדחופים ביותר בכל עת.

תרומות מעל 35,000 ₪ מזכות אותך פתיחת קרן הלוואה על שמך או על שם אדם או ארגון שברצונך להנציח. לפרטים נוספים עיין ב”קרנות הנצחה".

הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון 02-5300780, או באמצעות דוא"ל Development@FreeLoan.org.il.

cumulative loans vs cumulative donations 1990- 2014